Mutluluk Diye Bir Şey Yok..."

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Rohat Özün tarafından paylaşıldı.

1. Mutluluktan depresyona giriceksiniz sonra yine mutsuz olacaksınız, sokaklar camlardan kendilerini aşağıya atmış gencecik bedenlerle dolup taşıcak, ambulanslar yetişmicek morglar daha fazla ceset almıcak evlatlarını kaybetmiş ana babaların feryatları arş-ı ala'yı titreticek. Peşinden koşup durduğunuz şu mutluluk denen hülyaya kapılıp sonunda kendinizi öldüreceksiniz.! Eyy! Zavallı insan oğlu, mutluluk diye bir şey yok KENDİMDEN biliyorum yok...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Ağustos 2018
  2. Mugesss

Mugesss Yeni Üye

Şiir gibi yazmışsınız evet mutluluğun olduğuna bende inanmıyorum.

3. psikolojiuzmanı

psikolojiuzmanı Yeni Üye

Çok kötümsersiniz hocam. Mutluluk en basit bir olaydan alınan haz bile olabilir. Siz bunu bile yok diyerek kendinizi kandırıyorsunuz aslında. Mutluluk gülümsemektir. Bir şeyin hoşuna gitmesi bile mutluluktur. Örneğin ben peynirli makarnayı çok severim. Ne zaman görsem sevinirim.

4. Bende lol oynamayı cok severim ama ne zaman girsem deliririm demekki her iyi şeyin kötü yanıda olabilirmiş ne zaman mutlu olsam ardından kötü bişey olurdu tıpkı bugün mutluyken şuan acilde olmam gibi..

5. psikolojiuzmanı

psikolojiuzmanı Yeni Üye

Şu oyunu oynamayın ya -_- Tam pskoloji bozmalık oyun...

6. Aynen ya ama stres atmaya birebir moralin düzgün olduğu zaman girceksin cok iyi geliyo öyle ilaç gibi

7. psklkbyn

psklkbyn Üye

Arkadaşlarınla eğlenmek için güzel olabiliyor evet.

8. Dharma

Dharma Üye

"Canımızı vererek, paçayı zor kurtardık bu alemden" diyeceğiz ölünce...

9. psikocaner

psikocaner Üye

Bebekken niye gülüyorsun o zaman.

10. psklkbyn

psklkbyn Üye

Helal Caner :D

Sayfayı Paylaş