Askerim yardim edebilirmisiniz?

Konu, 'Uyum Bozuklukları' kısmında smh155 tarafından paylaşıldı.

 1. smh155

  smh155 Yeni Üye

  Arkadaşlar benim par0nayaklık ve sinirsel hastalığım var. Bunun oluşumuda kullandığım maddeler yüzünden. Şuan askerim, acemi birliğimde bunun ceremesini çektim. Bide şu var herzaman olan bişey aile ve sevdiğim insandan uzakta olunca yani piskolojikmen çöküntü yaşıyorum ufak bişeyi büyütüyorum kriz benzeri bi olay yaşıyorum yani kendime hakim olamadan ya sağa sola zarar veriyorum yada kendime zarar veriyorum zamanında yaşadım bunları memleketim ankara elazığa çalışmaya gitmiştim dalartıdan dayanamayıp kollarımı kesmiştim yani ufak denli kesikler değil kimileri gösteriş olsun diye kesiyo ama benim gerçekten problemim yönünden olan bişey acemibirliğimdede kavga yaşamıştım bende aşırı dalgınlık var iştimada devrelerimden biri yalan yanlış cesaret hapımı yuttun demesine arkadaşa yumruk attım kendi elimde olan bişey değil aklımda bi ton şey var bi ton insanı düşünüyorum nişanlım var sevdiğim memlekette kurduğum evde tek kalıyo okul muhabbetinden dolayı ister istemez rüyalarımda görüyodum gece kalkıp kızı aryodum onun sıkıntısına ne düzgün uyku uyuyabiliyodum nede eğitime çıkabiliyodum sağa sola sarıyodum kız napıyo orda aldatıyomu sıkıntıdamı bunun sıkıntısına giriyodum bildiğiniz üzere paronayaklıktan kaynaklanıyo bu aşırı derecede daraltı oluyo artık kaçmayı planlayacak dereceye geldim komutana gittim anlattım durumu gataya sevk etti. Gittim gatada da bu durumu anlattım. Şuan sana bi işlem yapamam istraat veriyim 1 ay sonra geri çağrcam seni dedi 10 gün sıhhi ıstıraat 1 ay sonra gelmesi uygundur diye rapor verdi. Ben usta birliğimde yine aynı şeyleri yaşycam ilerleyecek yani bu problemlerim 2. gidişimde çürüğü alabilirmiyim?
   
 2. Psikolik

  Psikolik Mal Sahibi

  Zannetmiyorum alabileceğinizi. Şuan ne durumda olaylar?
   
 3. smh155

  smh155 Yeni Üye

  Kimseyle oturup muhabbet edemiyorum verdikleri ilaç hiç bi işe yaramıyo zıttına yerimde duramıyorm yalan yanlş orda birine zarar veririm o derece asabileştim şefim usta birliğine gittim dosyalarım gelmiş bölük komutanı tekrar sevk verdi kıta kanaat formuna içine kapanık arkadaş edinemiyor sürekli düşünce içerisinde ve ailevi problemleri var askerlik yapamaz yazmış diyarbakırda doktor 21 gün hava değişimi iznin bittikten sonra tekrar kontrole geliceksin dedi bölük komutanımız gelirsin tekrar gönderirim seni dedi iznim 1 haftaya bitiyor gidicem tekrar sevk edilcem bundan sonraki izlenim ne olur sizce ?
   
 4. Ali Akyol

  Ali Akyol Yeni Üye

  Geçmiş olsun öncelikle hocam.Sakinleşme teknikleri var nette onları izleyip,okuyup uygulamanızı öneririm.Az birşey olsun rahatlarsınız.
   

Sayfayı Paylaş