YARDIM EDİN

Konu, 'Yetişkinlik Psikolojisi' kısmında Betulakay tarafından paylaşıldı.

1. Betulakay

Betulakay Yeni Üye

Merhabalar;

Ömrümde ilk defa böyle bir forma üye olup sizin fikirlerinizi de okumak istiyorum

23 yaşındayım fakat geçtiğimiz bir kaç ay önce çok sevdiğim babannemi kaybettim onla ilgili bi ton şey varda beni kötü etkilediğini çok iyi biliyorum.. Çok severdim son anına kadar yanındaydım..morg da en son yatarken kalk hadi eve gidelim dedim kalkmadı.....
    o gün yorgunluk acı üzüntü her şey var 24 saat boyunca uyumamış artık insanlar ne söylerse anlamamaya başladım sonra geçti ama bu aralar gene başladı karşımdaki insanlar konuşuyorlar ya ne konuştuklarını beynim algılamıyor algılayamıyorum ama bu beynimde bikaç saniye sürüyor ne dediğini düşünüp bida öyle cevap verebiliyorum işimide çok etkiliyor.. Bu algı problemi artık kötü etkilemeye başladı karşımdaki insanlar anlatıyolar anlayamıyorum.. Gerizekalı değilim ama böyle aptal modundayım beynim çok yoruldu sanırım... yani napabilirim bilmiyorum.. Derdimi anlatabilmişimdir umarım..

2. ersinalpaslan

ersinalpaslan Yeni Üye

Merhaba Betül,

Aynı sıkıntıları yaşayan bir arkadaşım vardı. Ve o da ananesini kaybettiğinde böyle bir dönemden geçmişti. Sanırsam bir tür şok diyebiliriz. Mutlaka bir süreçten sonra olağana dönecektir. Ama yinede bir psikolog hatta belki yönlendirmesiyle bir psikiyatra görünmem senin için iyi olacaktır. Aksi sonuçlar doğurmasını istemezsin çünkü.

Sadece bu konu içinse üst düzey çok pahalı bir yere gitmene gerek yok. Hastanelerde ki psikologlar yeterli olacaktır.

Süreci yazarsan güzel olur. İyi günler.

Sayfayı Paylaş