yardım

Konu, 'Hoş Geldiniz' kısmında polat baş tarafından paylaşıldı.

1. polat baş

polat baş Yeni Üye

merhaba arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim benim sorunum içimdeki ses le beni hep karalayan hep olumsuz yanlarıma suratıma vuran biri var içimde sanki ne bi dügüne ne bi topluluga gidemez oldum bu yüzden kıpkırmızı kızarırım ortamlarda eskiden sadece dışarda olurdu şimdi aile içinde bile olmaya başladı bu kızarma ne yaparım nasıl kurtulurum diyorum bi türlü üstümden atamadım çok moralimi bozuyo bu hareketlerim. işin en can alıcı noktasıda ben biriyle konuşurken karşımdakinin bende olumsuz bişey sezdigini beni sevmedigini bende sinsilik kötülük oldugunu düşündügünü hissediyorum nasıl kurtulurum bu düşüncelerden . teşekkürler

2. sivrimanikur

sivrimanikur Yeni Üye

Merhabalar,
    Bende sosyofobi rahatsızlığı var, sizin belirtilerinizde buna benziyor.
    Ben de kendi yaşadıklarımı blogumda sosyofobi başlığı altında anlattım.
    Yardımcı olabilirse ne mutlu...
    Geçmiş olsun.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Haziran 2017
    Dharma bunu beğendi.
  3. Siyah

Siyah Yeni Üye

Doktora görünmeyi denesen mesela ? Kendi başına çözülebilecek birşey olacağını düşünmüyorum çünkü .
    Biraz daha ayrıntıya girseydin keşke. Yüz kızarıklığıysa sinir hastalığı, cilt hastalığı veya psikolojik olabilir.
    Ayrıntıya girmediğin için birşeyde diyemiyorum.
    Ama hemen pskilojik diyede yaftalamamak lazım belki sorunun farklıdır.
    Ama tahminimce facial blushing hastalığı gibi geliyor. Bazı insanlar aşırı duygu durumu halinde bu sorunla karşılaşır. Bazıları günlük rutin hayatında aniden de karşılaşır.
    Sempatik sistem adı verilen sistem devreye giriyor bu durumda işte.
    Buda zamanla pskolojini etkilemiştir büyük ihtimalle ve kurmaya başlamışsındır.
    Facial blushing hastalığı Klipsli ETS ameliyatıyla geçer. Fakat önce bir psikiyatriste görün sosyalfobi veya eritrofobi olabilir. Eğer ilaç tedavisi işe yaramazsa veya sorunun sempatik sistemin aşırı çalışmasına bağlıysa ameliyatla kurtulabilirsin.
    Geçmiş olsun, Selametle.

Dharma bunu beğendi.
  4. psklkbyn

psklkbyn Yeni Üye

Hoş geldiniz foruma.

Dharma bunu beğendi.
  5. psikocaner

psikocaner Yeni Üye

Kendinle yüzleşmelisin. Bir başkası senin sorununu senden iyi çözemez.

Dharma bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş