Ufak bi yardım rica edebilirmiyim?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Rohat Özün tarafından paylaşıldı.

1. Merhaba. Bildiginiz üzere ben panik bozuklugu yaşayan çok şiddetli yaşayan adeta hayatım kabus olan ben biliyorsunuz zaten benim konularımı okumuşsunuzdur az çok neyse ablalar abiler kardeşler bu defa farklı bir konu hef seferinde farklı olmak zorundamı diye kendime soruyorum ama yapcak bir seyde yok.. Şimdi ben xanax tolvon anafralin kullanıyorum 1 aydır şuan 75 mg anafraline gectim doktorum sayesinde asıl mevzu şu bugun gece uyandım kendimi degisik hissediyodum etrafa baktım noluyo bana boyle diyip tekrar uyudum işe başladım 1 haftadır fazla problem yoktu bu sabah uyandıgımda bisey dikkatimi çekti normalde dişlerimi fırcalarım surekli sakız cignerim ama bugun nefesimi burnumdan verirken çok kötü bi koku genzimdenmi geliyor desem cok farklı cidden burnumdan nefesimi verirken geliyor dislerimi fircaladim yine sakiz cignedim yemek yedim su ictim normal yaptigim seyleri yaptim ama hayla devam ediyor napıcam bilmiyorum ilaçdan dolayıdır diye dusunuyorum ama yinede sizinde bilginizi almak istedim. Teşekkurler.

2. hartemes

hartemes Yeni Üye

İlaçtan olabilir. Bunun dışında mideni biraz bozmuş olabilirsin, Diş etlerinde iltihaplı doku olabilir vb vb bir çok neden var ama bu nedenlerin hiç biri kalıcı rahatsızlık verecek, önemli şeyler değil.

3. Bende ilacdan dolayı diye dusunuyorum cunku ciddi agır ilaclar kullanıyorum ama yinede tedbir almakta fayda var

Sayfayı Paylaş