Sorunuma yardımcı olabilirmisin?

Konu, 'Hoş Geldiniz' kısmında muhammetsokmen tarafından paylaşıldı.

1. muhammetsokmen

muhammetsokmen Yeni Üye

Merhabalar adım muhammed
    kendimde bir türlü ismini oturtamadığım haller var öncelikle hayatımı kısaca anlatayım daha kolay sonuca ulaşabilmek için.

21 yaşındayım lise mezunuyum üniversiteye hazırlanıyorum annemi 5.sınıfta 10 yaşında iken kaybettim
    daha o zamanlar neyin ne olduğunun farkında değilim pek annemin ölümünden fazla etkilenmedim sanırım ama içine kapanık bir çocuktum lisede açıldım kendime geldim bir internet kafede takılmaya başladım çocuğun birisiyle tanıştım fazlasıyla kabadayıydı bende korkuyordum beni ve arkadaşımı bildiğiniz esir alıyordu nereye gitse peşinde sürüklüyor hayatımı zindan ediyordu kimseye de bu durumdan bahsedemiyordum korkak gibi görüneceğimi sanıyordum istediğini yaptırıyor adeta köle gibi kullanıyordu bizi ondan 1 seneye yakın çektik sonra kurtuldum ama dışarı çıkmıyordum bu beni görür yanına çağırır falan diye sonra eve tıkadım kendimi lise 3. Sınıftayken babam hastalandı beyin tümörü bir yıl devam etti onun psikolojisiyle de uğraşıyordum bu arada artık 12. Sınıf olmuştum okul başkanlığına aday oldum kazandım hayatım gayette güzel ilerliyordu kızlarla takılmaya başladık gezip eğleniyorum falan bir gün arkadaşım sevgilisini eski sevgilisiyle aldatmış
    Sonra bu kızlar bir araya gelmişler cocukla konuşuyorlar bende uzaktan izliyorum ordaki kızlardan birinin sevgilisi geldi o gelen de bizim şehirde oturan belalı maganda tipler herkesle dövüşen neyse konu sapmadan bu beni ve yanımdaki arkadaşımı çağırdı gittik yanına arkamı döner dönmez vurdu bana şok oldum bir anda döndüm yumruğumu sıktım tam vurucak iken yanımdaki arkadaşa da vurdu baktım arkadaşım abi yapma beni bu getirdi falan diyince elimi indirdim çocuklar iki kişiydi sineye çektim sonra konuştuk bana vuranla ama bu tokat benim içime kapanık birisi olmamda o kadar büyük rol oynadıki mesela bu olaydan sonra başımdan geçen bir olay daha ışıklardayız gece bir adam camdan bize bakıyor yanımda da iki kişi var idi adam sarhoş ama dik dik bakıyor biz birşey yapmadık ama o gün ben uyku uyuyamadım ve o bir ay boyunca aklıma geliyor keşke birşey deseydin dövüşseydin salak korkak diye düşünüyorum kendime kızıyorum kafayı yicektim düşünmekten uyumak istiyorum diye bağırıyordum kendi kendime bu olay yani çok düşünme hâlâ devam ediyor bilginize neyse o günden 2 ay sonra babam vefat etti babamın vefatı beni yine çok fazla üzmemişti nedenini hala anlamıyorum babamı da çok severim neyse konuya dönüyorum babamdan kalan evde tek başıma yaşamaya başladım bu arada arkadaşlarım yanlız bırakmadılar bu süreçte okulu bıraktım okula nerdeyse hiç gitmiyordum ve bilgisayar almıştım bu arada oyun bağımlısı bir insandım ve hayatta en başarılı olduğum konu olabilir artık evden cıkmıyor sabah akşam oyun sigara bile almaya gitmiyordum dışarda her an başıma birşey gelecek korkusu vardı içimde ve bundan kimseye bahsetmiyor bahsedemiyordum korkuyordum korkak bir insan gibi görünürüm diye içten içe düşünüyor canım dan öte arkadaşlarıma bunları anlatamıyorduk bu şekilde bi 4 ay geçirdim sonra tek başıma yapamayacağımı anlayınca başka bir şehire akrabalarımın yanına gittim Bilgisayarımı sattım ve akrabalarımın yanında yaşamaya başladım orda biraz biraz ders çalışmaya başladım arada bir osmaniyeye gelip gidiyordum ve korkularım çok az azalmış ama peşimi bırakmamıştı gidince arkadaşlarım dışarı çağırıyor benimle vakit geçirmek istiyorlar ama korkumdan endişemden her an birşey olacak gibi hissedeceğime evde oturmayı tercih ettim her zamanki gibi gel zaman git zaman kaldığım aile de huzur yoktu (kendi aralarında)birgünden bir güne hep kavga hep gürültü sonra bir yerde patlak verdi büyük bir olay yaşandı ondan sonra ordan çıkıp dayım gile geçtim çok güzel dengeli bir hayatım düzenli tertipli kendimi yanlız hissetmediğim bir yerdi burası şuanda hala dayım gilleyim ve gayette mutluyum bu arada bir kız arkadaşımda oldu onu seviyorum bu kız arkadaşım eski kaldığım şehirde onun yanına gidiyorum arada ve hiç bir gram korku endişe hissetmiyorum kendime güvenim geldi sanki bu zamana kadar ki bu kötü süreci atlatdım sanıyorum ama küçük çaplı olarak geri başladı sanırım buna nasıl çözüm bulabilirim çok önemli benim için buraya kadar okuduysanız çok teşekkkür ediyorum bu yazdıklarım zaman zaman korku endişe panik atağa dönüşüyor hiç psikoloğa gitmedim asker olmak istiyorum neyse daha fazla uzatmayayım beni lütfen bilgilendirin

Sayfayı Paylaş