Son çırpınışlar yardım edin

Konu, 'Depresyon' kısmında ali hop tarafından paylaşıldı.

1. ali hop

ali hop Yeni Üye

Nasıl anlatsam bilmiyorum 2.5 sene konuştuğum bir sevgilim vardı evlenmeyi düşüyoduk askere gittim geldim 1 sene filan konustuk terk edildim. Toplamda 2.5 sene konustuk. Ayrılalı da 2 sene oldu ama unutamıyorum tekrar denedik olmuyo filan dedi olmadı yine gitti. Ama ben unutamıyorum psikiyatriye de gittim bikaç ilaç verdi bi faydası yok kullan tekrar gel dedi gitmedim. Sosyal medyadan takip ediyorum kötü yapıyorum biliyorum ama elimde değil hayatına devam ediyo sevgiliside var heralde. Facebook hesabına gelen mesajlara bakıyorum hergün biri yazıyo. Ama ben kimseyle birlikte olamıyorum ya ben istemiyorum yada karsı taraf olmuyo. Hıçkıra hıçkıra ağlıyorum elimde değil. Geri dönmesi için yalvardım ağladım önünde diz çöktüm bakmadı bile. 27 yasında üniversite mezunuyum. İçim acıyor aklımdakileri anlatamıyorum ölüm var sadece onada söyledim saçmalama dedi. Lütfen yardım edin

2. ali hop

ali hop Yeni Üye

Yok mu bi fikri olan yardım edebilecek birileri. Özel psikolok filan nasıldır faydası olur mu ne fark var

3. yasemin taşcan

yasemin taşcan Yeni Üye

Oncelikle profosyonel değilim yardım istiyorsan psikiyatriye gitmelisin ilaclari icmelisin ama çare diyorsan tek gerçek bela asktan buyukmus... sen bi çaresi var mı diye sorduysan bi cevap alamadiysan bil ki tercih belli... bu bile yeter bunun sonrasında iki yol var biri her gece onun için mutlu olsun diye dua edersin ikincisi ise onun seni senin onu sevmedigi gibi sevmedigi için Ah edersin.. Seçim senin ama aslolan senin yokluğunun umrunda olmayan için hayatini belkide tek sahip olduğun gerçeği ortaya koyman sence bu fedakarliga deyse gelmezdi ydi. ... tut ki herseye deger neden gelmiyor... Öyleyse devam etmelisin deseydi gelirdi seçim onun belki bunun da bir nedeni vardi... senin anlamlandirdigin kadar var ve bu gün yokluğunu düşün hiç olmamışc aşina sonra yokluğunu düşün o yokken ne kadar anlamsız aşina. .. o zaman işte gidenlere kalan tek gerçek bela umarim iyi olursun ama onun varlığı sana ulaşamıyorsa yokluğunda bir neden arama

4. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

Bu internetten alabileceğin bi yardım değil. Burada bilgi veriyoruz ancak doktora gitmeni önererek. Sen de acilinden doktora gitmeli ve ne tedavi ön görüyorlarsa ona uymalısın.

5. ali hop

ali hop Yeni Üye

Teşekkür ederim sağolun

6. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

Doktor seçme konusunda da seçici ol. Sor soruştur mesleğinde iyi bir doktor bul ve ilaç-tedavi ne derse uygula derim.

Sayfayı Paylaş