Sevgili Günlük

Konu, 'Kişisel Yazılar' kısmında alala tarafından paylaşıldı.

1. alala

alala Üye

Güne erken başladım yin ebugün.Artık güneşi görebiliyoruz sanırım bahar yaklaştı:).Yalnız canım sıkıldı,öğlen oldu hala kimse yok forumda:(Nerdesiniz:mad:
    Neyse sevgili günlük nasıl olsa sen buradasın yine görüşürüz...

Durmuş Tunç bunu beğendi.
  2. alala

alala Üye

Sevgili günlüğüm neyi farkettim biliyor musun?Bu günlükleri hep okumayı merak ediyoruz,küçükken annem okurdu günlüklerimi , şimdi kızım için yazıyorum büyüyünce o okuyacak.Ee forumda da öyle.Ne annem nede forum arkadaşlarım bari bizde yazalım demiyorlar.:(
    Neyse ki;) hayat devam ediyor.Bugün okulun kurucu müdürü gidiyor yeni müdürle tanıştım.Bakalım neler olacak bu günden sonra...

3. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

hayırlısı :)

4. sevgi hüznü

sevgi hüznü Moderatör

sevgili günlük seni çok özledim:oops: bidaha sakın kapanma sonra ben kime yazarım sevgili günlüğüm

sevcan ve Durmuş Tunç bunu beğendi.
  5. Erkan Bayır

Erkan Bayır Misafir

sevgili günlük bugün canım okula gitmeyi hiç istemedi.evde boş boş oturmayı tercih ettim :)

6. sondamla

sondamla Aktif Üye

Merhaba sevgili gunluk bugun o kadar yogunumki ahh anlatamam eve gir cik gir cik basima agri girdi :oops:
    Site kapaliyken acilsin diye bekliyrodum simdi acildi bu kez benim hayat trafigim yogunlasti...hayirlisi olsun..
    ne diyeyim...
    ha bu arada bilegimi kirmistimya coktan iylesti,belki merak edenler olmustur o yuzden yazdim:rolleyes:

7. alala

alala Üye

YAŞASIIINNNNNNNNN!Günaydın sevgili günlük,artık yalnız değiliz:)Gün yeni başladı.Güzel bir gün olsun herkes için...
    Son damla sana da geçmiş olsun.Geçmş zateno_Ogözün aydın:rolleyes:

sondamla ve Durmuş Tunç bunu beğendi.
  8. sevgi hüznü

sevgi hüznü Moderatör

sevgili günlük hayat herşeye rağmen güzel yaşanılmaya değer

Durmuş Tunç ve sevcan bunu beğendi.
  9. sevgi hüznü

sevgi hüznü Moderatör

herşeyin hayırlısı

10. sondamla

sondamla Aktif Üye

Sevgili Gunluk dun aksam bi korku filmi izledim:confused: hala biraz tuhafim..
    Aslinda cok korkmadim ama gece yarisindan sonra tek basima izleyince ister istemez etkilendim...
    Saglik maglik olsun..

11. alala

alala Üye

Merhaba günlük,yine soğuk günler geldi.Bu sene yaz'ı çok özledim nedenseo_OGünler senin bildiğin gibi geçiyor.Kızım bir gün dedi ki "anne ben okulu bıraktım"gitmiyor okula:(endişeliyim ancak sıkıldı tabi 2,5 yaşından beri.Bu dönem ara verdik artık.Evde devam ediyoruz çalışmalara.Hadi bakalım hayırlısı...

12. sevgi hüznü

sevgi hüznü Moderatör

sevgili günlük merdivenden düştüm parmaklarım kanadı çok korktum:( ama hamd olsun ki çok fazla bişey olmadı şükürler olsun

13. sondamla

sondamla Aktif Üye

gecmis olsun

sevgi hüznü bunu beğendi.
  14. sevgi hüznü

sevgi hüznü Moderatör

sağolun çok şükür Allahım verdiğin tüm nimetler için

Durmuş Tunç ve sondamla bunu beğendi.
  15. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

kar ankarayı bitirdi. kaç km dir yürüdüm yeni geldim eve. nefes almakta zorlanıyorum sayın günlük...

16. alala

alala Üye

Bugün hiç havamda değilim:(

parvina bunu beğendi.
  17. tubii

tubii Yeni Üye

testler, anketler ve bunların yorumlanması yoruldum :confused:

18. sevgi hüznü

sevgi hüznü Moderatör

sonunda urfa'yada kar yağdı çok şükür:)

19. sondamla

sondamla Aktif Üye

Herkese hayirli mutlu gunler

alala niye havanda degilsin :(

20. Ah anacim her gecen gun sana olan hayranligim artmaktadir cektigin emeklerinin karsiliginin'da sana ''Cennetin nasip olmasi icin dua etmekteyim. Bir kez daha anladimki senin hakkin odenmez analarin hakki odenmez. Kabe'de tavaf eden, annesini sirtinda tasiyan sahabinin yalvarislarinina bizide ortak et Rabbim.! Bizleri anne ve babalarimizin kiymetini bilen evlatlardan eyle amin...

sevgi hüznü bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş