Rüya Günlüğü

Konu, 'Kişisel Yazılar' kısmında Tuğba tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba

Tuğba Aktif Üye

Bu başlıkta rüyalarımı -anlatıp, çözümlemesini yapmak istediklerimi- yazmak istiyorum.
    Sizler de katılabilirsiniz.

Erkan Bayır ve parvina bunu beğendi.
  2. Tuğba

Tuğba Aktif Üye

Rüyamda bir beyaz araba geri geri park etmeye çalışırken göz göre göre bana çarptı. Yere düştüm ama hemen kalktım. HiCçbirsey olmamış gibi yola devam ediyordum ki birden bu ne eziklik dedim adam bana bile bile carptı dedim. Kafamı çevirip adam bakıyormu diye kontrol ettum. Hiç umrunda degildi.
    Birden sinirlendim ve bana bir özgüven geldi. Hınçla geri döndüm. Adamin suratına karşi siz bana çarptığınızın farkındamısınız diye sordum. Farkındayım dedi.
    Başka birsey demiyorum dedim. Fakat birden gene hırslandım. Tekrar çemkirdim "siz bana bile bile carptiniz" diye bağirdım. O anda kendimi öyle iyi hissetmeye başladım ki anlatamam. Kendimi aştığımı hissettim...

Bir rüya daha gördüm anlatıcam...

3. Tuğba

Tuğba Aktif Üye

Abuk bir rüya gördüm yine...
    eşimle ufak bir kasaba evindeyiz..eskilerden tanıdığım büyük bir evde yaşıyoruz hesapta...
    ben eşimle yakınlaşmak, konuşmak falan istiyorum. birden evin içi insanlarla doluyor.(bunlar bizim dernekten falanmış)
    sonra ev boşalıyor tekrar aynı şekilde eşimi arıyorum; birden gene evin içi insanlarla doluyor(bunlar da komşu evin cenazesine gelmiş de yer kalmayınca bize nakledilmiş)
    son kez, gene ev boşalıyor ben eşimle başbaşa kalıyorum: bu sefer de eşimin yüzüne bakıyorum, çok değişik.. garip köylü gibi. bıyıklı biri olmuş.
    ne oldu sana diyorum... bir şey yoook diyor :)

Sayfayı Paylaş