Oğlum la yaşadığım sorunlar

Konu, 'Ergen Psikolojisi' kısmında mustafa yüksel tarafından paylaşıldı.

1. mustafa yüksel

mustafa yüksel Yeni Üye

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım benim oğlumla bayağı bir problem ler yaşıyoruz bir türlü işin içinden çıkamıyoruz. Ne obeni anlıyor ne de ben onu oğlum daha 16 yaşında lise 2 geçti okulda bir kıza aşık olmuş yani gözü kızdan başkasını görmüyor kız bundan sürekli hediyeler istiyor. Benim oğlumda
    verdiğim harçlıkları sırf kızın gözüne girmek için ona sürekli bir şey ler alıyor onuda geçtim kız sürekli birileriyle çıkıyor benim avanak oğlum hala onun peşinden gidiyor hadi bunları geçtim artık benden annesinden sürekli para çalıyor ne yapacağımı bilemiyorum. ALLAHA dua etmekten başka çarem yok. Değerli fikirlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.

2. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

Ergenliğin en ateşli döneminde şuan. Çözümle alakalı zamandan başka bi durum gözükmüyor. Zor bi durum elbette. Anne baba olarak şuan ona ne deseniz tersini yapacaktır. Sizi kısmi düşman olarak bile görüyo olabilir. Dediğim gibi zamanla geçecektir bu durum. Siz bu olaylardan dolayı irtibatınızı kopartmayın. Daha çok iletişim yolları açmaya çabalayın. Sosyal hayattaki zamanlarınızı ve aktivitelerinizi arttırmak da faydalı olur. Bir de sevdiği, sözünü dinlediği bir arkadaşı varsa ondan da yardım alabilirsiniz. Arkadaşına rica etseniz kızın halini, çocuğunuzun yanlışlarını arkadaşı anlatsa daha faydalı olur

sevgi hüznü bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş