Merhaba,yeni katıldım aranıza.Tanışabilirmiyiz?

Konu, 'Hoş Geldiniz' kısmında aris1 tarafından paylaşıldı.

1. aris1

aris1 Yeni Üye

Ben okb hastasıyım aynı zamanda anksiyete bozukluğu ve özgüven eksikliği bu hastalığımı takip ediyor. Aranızda bu gibi hastalığı bulunanların deneyimlerini öğrenmek isterim.

Tekil kişi bunu beğendi.
  2. Legolas

Legolas Moderatör

Hoş geldiniz. Forumda bozukluğu olanlar ile deneyimlerinizi sizlerde paylaşabilirsiniz. Geri dönüşlerin olacağı yararlı bir başlık olabilir.

3. Hos geldiniz, benim de özgüven eksikliği baş hastalığımdır. Şu sıralar buna özdeğer eksikliği de eklendi malesef. Rüyalarımda bile bu eksikliklerle uğraşıyorum uykumda bile rahat değilim.

Hafif okb'de var. Anksiyete yok onun yerine dalgalı inişli-çıkışlı depresyon var.

4. Tekil kişi

Tekil kişi Yeni Üye

Merhaba Bu sitede yeniyim ama rahatsızlık _sorunlar eski bende ve sizinle aynı sorunlar, umarım burada destek ve fikir buluruz.

5. Tekil kişi

Tekil kişi Yeni Üye

Okb maalesef düzelmiyor yalnızca bazı dönemlerde azalıyor, daha sonra başka bir şekille geri geliyor. Bunu bilip bununla yaşamayı öğrenmemiz lazım zor ama böyle.

6. Hayattaki yerini sahiplenmek... diye bir şey duydum tv'de. Ağır yaşamlar diye bir belgeselde ağır obez bir kadın psikolog görüşmesi yapıyordu. Orada duydum.

Bak dedim bizim psikologlar böyle şeyler söylese ya..
    Bilemiyorum bana denk geldi
    Buraya da yazayım dedim.
    Çocukluktan gelen bir özgüven eksikliği varsa ve aşamıyorsanız belki faydası olur.

Tekil kişi bunu beğendi.
  7. Tutunamayanlar

Tutunamayanlar Yeni Üye

Hoşgeldiniz. Bendede anksiyete bozukluğu var. Özgüven eksikliğim hiç bi zaman olmadı. Benim sorunum korkaklık. Korkak birisi olduğum için herşeyden etkileniyorum

8. psklkbyn

psklkbyn Yeni Üye

Hoş geldiniz. İyi forumlar. Hastalığınız için acil şifalar.

Sayfayı Paylaş