Lustral hakkında yardım

Konu, 'Kaygı Bozuklukları' kısmında İyiolacaminsh tarafından paylaşıldı.

  1. İyiolacaminsh

    İyiolacaminsh Yeni Üye

    Arkadaşlar merhaba. Ben 5 hafta önce lustral kullanmaya başladım panik bozukluktan ötürü. Fakat ara ara sanki başa dönüyor yine o korku sarıyor her yanımı. Bu normal mi? Yoksa 3 hafta sonrasında ilacın tamamen işe yaraması beklenir mi? (Ruh sağlığım için ilaç hakkında -hiçbir işe yaramıyor, berbat tarzı- olumsuz yorum yapmamanızı rica ederim)
     
  2. Psikolik

    Psikolik Mal Sahibi

    Yan etkileri olabilir. Uykusuzluk yapabilir, kadınlarda adet gecikmesi erkeklerde ereksiyon sorunu vs sorunlar yapabilir, midede yanma-ağrı gibi problemler çıkarabilir. Ancak her ilacın yan etkisi var hayatınızı çok olumsuz hale getirmiyosa kullanmaya devam edin. Hayat kalitenizi çok düşürürse de doktorunuza gidip ilaç değişimi isteyin. Geçmiş olsun
     

Sayfayı Paylaş