Korkukarım beni her şeyden alıkoyuyor

Konu, 'Stres' kısmında nevillis tarafından paylaşıldı.

1. nevillis

nevillis Yeni Üye

Kendime artık sen yaparsın diyemiyorum.cünkü inanmam.her defasında bunu kendime binlerce kez dedim ve yapamadım.aslında bu son zamanlarda yapıyordum kendimi aşıyordum,korkularımı bırakıp kendimi görmeye başlıyordum.ama şimdi 3 gündür ağlıyorum.peki neden? Annemin sen dışlanmışsın demesinden dolayı.öyle bir konuştuki tüm iradem yok oldu.bütün çabam annemin konuşmasıyla yerle bir oldu.ona o kadar kızgınımki.bu 3gündür benimle ne alıp veremediği var.beni aşağılamakla neden bu kadar meşgulsünki.öfkemi öfkesiyle bastırıyor sürekli.abim gibi oluyorum.o da böyleydi ama onun benim gibi korkuları yoktu.annemle surekli kavga ederdi annemde tum sinirini benden çıkarırdı.sesimi bile çıkartamazdım.şimdide susuyorum ama bazen öyle ileri gidiyorki kendime hakim olamıyorum.beni her konusmasinda yerle bir ediyor.kendime güvenim yok denecekmadar az.bu yüzden gelecek gözüme çok kötü gozukuyor.hiçbir şey yapamayacağımdan o kadar eminimki.yıllardır beynime işledi sözleri ne bekleyebilirim kendimden.beklentilerim hep hayal kırıklığı.umutlarım hayallerim dalga konusu oluyor.ben kendime nasıl inanıyım.

2. Psikostresskz

Psikostresskz Yeni Üye

Anlıyorum

3. Siyah

Siyah Yeni Üye

Öncelikle merhaba. Durumun biraz anksiyete ye benziyor, daha çokta anksiyeteli depresyona doğru gidiyor gibi.
    Hep daha kötüsü olacak kaygısı var içinde anladığım kadarıyla. Kendi kendine idare edebilmişsin bir süre, keşke bunu devam ettirmeyi başarabilseydin.
    Annenin sözlerinden dolayı tekrar eski pskolojine döndüğünü yazmışsın. Sana tavsiyem olabildiğince kulak tıkamam. Sana burada bir sürü tavsiyeler öğütler verebilirim ama şuanki ruh halini bilmediğim , daha detaylı bir konuşma olmadığı için yardımcı olamayacagım.
    Eğer konuşmak istersen pm den ulaşabilirsin.
    Umarım daha iyisindir, iyi akşamlar.

Sayfayı Paylaş