Kafam çok kötü acil destek verin lütfen :(

Konu, 'Depresyon' kısmında berkay885 tarafından paylaşıldı.

1. berkay885

berkay885 Yeni Üye

Herkese merhaba bu yazdığım uzun mu yoksa kısa mı olacak bilmiyorum ama beni lütfen bu düşüncelerden kurtarın.!!!
    Ben geçen hafta pazar günü (1 hafta oluyor bugünle), youtube'de gezerken bir video ile karşılaştım.Açtım izliyorum o anda bir sözü dikkatimi çekti.Orada "HARLEY QUİNN MAKYAJLARINI"eleştriyordu.
    Bende HARLEY QUİNN kim diye araştırırken SUİCİDE SQUAD filmine denk geldim,izlemeye başladım.
    İzlemez olaydım.HARLEY QUİNN'den etkilendim.Hoşuma gitti ve 1 haftadır aklımdan çıkmıyor.Aklıma
    geldikçe sinir oluyorum artık.Normal hayatımı etkiledİ.Normalde sessiz bir tipken şimdi iyice sessizleştim sinirden.Ders çalışamıyorum.Kafam allak-bullak oldu.Garip duygular yaşıyorum.Kendime küfür ediyorum.
    Sanki vücudumda 2 kişi varmış gibi.Biri HARLEY QUİNN'den etkilenen kişi diğeri ise "Salak mısın sen?Scooby doo izlesen ondan da mı hoşlanacaksın?" diyen bir tip oluştu...
    Bazen aklıma gelince umursamıyorum ama bazende geldiğinde umursamamazlık yapamıyorum.
    Kamera arkasını izledim belki unuturum üstüne gidersem diye filmi de 2 kere izledim biraz azaldı ama yinede aklımda var.
    Yani anlıyacağınız çok kötüyüm !!!LÜTFEN YARDIM EDİN!!!
    Anlattıklarım komik gelebilir.Doğru haklısınız ama bana tardım edin sıkıldım artık!!!!
    KENDİMDEN BAHSEDEYİM:

16 YAŞINDAYIM.LİSE 2 (10.SINIF)'A GİDİYORUM.SESSİZ SAKİN BİR İNSANIM.GENELDE AİLE İÇİNDE KONUŞURUM ESPİRİ YAPARIM.YAPTIĞIM ESPİRİLER İLE ÇEVRİME ÇOK RAHAT GÜLDÜRÜRÜM.İNSANLARA PEK GÜVENMEM.
    KENDİ DÜŞÜNCELERİMİ KENDİ YAŞITLARIMA GÖRE DAHA OLGUN OLDUĞUU DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKÜ SİYASET BİLGİM,BİLİMSEL BİLGİM,DİNİ BİLGİM,YORUMLAMA VE MANTIK YETENEĞİM GERÇEKTEN YÜKSEK.KIZLARLA PEK KONUŞAMAM (BAZEN KONUŞURUM ÇOK GARİP BİR İNSANIM).AKLIMA GELEN BU LÜTFEN YARDIM EDİNNNN !!!!!!!

BOYUM: 1.82
    KİLOM:85

2. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

Merhaba, bu yaşlarda değişik saplantılar çok görülür hormonlarla alakalı olarak. Aklından çıkmayacak seviyede ise tabii ki yardım almalısın ancak bunu bir uzmana başvurarak yapmalısın. Ayrıca yapman gereken uzak durmak bu gibi takıntılardan. Bu takıntılarını çağrıştıracak durumlardan da uzak durmalısın. Yani youtube da sürekli bu videolardan izliyorsan bi süre girmemende fayda var. başka bi video bile açsan sağda tavsiyelerde çıkar ve aklını karıştırır. tabii ilk yapman gereken bir uzmana görünmek.

3. berkay885

berkay885 Yeni Üye

Yorumunuz için teşekkürler.Yağrın psikologtan randevu alıcam.Şu duygulardan bir an önce kurtulmak istiyorum.Ama youtubeye girmemem imkansız çünkü şarkı dinliyorum, video izliyorum.Sıkıldım şu duygulardan ÇOK SAÇMA!!!!

4. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

spotify-soundcloud-fizy gibi servisleri kullan

5. berkay885

berkay885 Yeni Üye

Peki ben düşünceden nasıl kurtulurum bir yöntemi yok mu psikoloğa gidicem ama utanıyorum.Konu saçma neymiş "HARLEY QUİNN'den" etkilenmişim!!! :(

6. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

Konu saçma falan demedi kimse. Ayrıca utanacak bişey yok, gitmelisin

7. berkay885

berkay885 Yeni Üye

yok yok psikoloğa gittiğimde bahsetçeğim konu o saçma demek istedim.

8. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

Hiç bir uzman öyle demez. Düşünme bunu.

9. berkay885

berkay885 Yeni Üye

Bilmem ki ? :oops:
    Çekiniyorum biraz.
    Psikolog bir de bayan o da kötü ben çünkü biraz bayanlardan çekiniyorum :oops: :(

10. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

Erkek psikoloğa git

11. berkay885

berkay885 Yeni Üye

Bulunduğum çevrede yok ne yazık ki :( :(

12. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

Dert etme kadın erkek farketmez.

13. berkay885

berkay885 Yeni Üye

gerçekten çok iyi tavsiyeler veriyorsunuz ! :)

Psikolik bunu beğendi.
  14. berkay885

berkay885 Yeni Üye

Ama galiba ben MORGET ROBBİE'den etkilendim (harley quinn'i canlandıran kişi).Tam da hoşlandığım kadın imajına sahip :(:)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Mart 2017
  15. berkay885

berkay885 Yeni Üye

16. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

Ben takıntı yaptım siz de takıntı yapın diye koydun resmi sanırım :)

17. berkay885

berkay885 Yeni Üye

:D:D:D Ama güzel kadın!!!

Sayfayı Paylaş