ayrıntıları düşünmekten bıktım

Konu, 'Kaygı Bozuklukları' kısmında solariss tarafından paylaşıldı.

1. solariss

solariss Yeni Üye

Yapacağım her şeyin altında bir kaygı bir endişe aramaktan "ya böyle olursa" demekten bıktım, olmayan şeyleri zihnimde olduruyorum bu durum benim günlerce kötü hissetmeme sebep oluyor, her olaya detaycı yaklaşmaktan verdiğim tek bir kararı dönmeden emin bir şekilde gerçekleştirememekten bıktım, çok yorucu olmaya başladı

2. Mustafa Arıca

Mustafa Arıca Yeni Üye

OKB olabilir.

3. solariss

solariss Yeni Üye

okb olduğunu biliyorum bir şeyi defalarca yapmak sıkıcı olabiliyor ama kaygı kadar tahriş edici değil

4. nur gün

nur gün Yeni Üye

buünlerde dünyanın manyetik alanına çok güçlü enerjiler gelmekte. ve tüm böylece genişleriz. korkular sa insanları olumsuz yönde etkiliyor. endişe ve korkuları bu dönemde asgariye indirmek için, dengede kalmak gerekiyor. dengede kalmak için: şunlar yapılabilir: her gün ılık tuzlu suyla duş almak. meditasyon ya da inancımıza uygun ibadetler. mümkün olduğunca şimdide kalmak. geçmişi ve geleceği düşünmemeye çalışmak. geçmiş bir hayal, gelecekse daima güzele giden bir aydınlık yoldur.

okb depresyon anksiyete vs.. şeklinde kendimize teşhisler koymak bize hiç bir şey kazandırmıyor, aksine onları davet ediyoruz. bu nedenle negatif olan tüm sözcükleri sözcük dağarcığımızdan çıkarmaya gayret edelim en iyisi. ve boş kalmamaya çalışmalıyız, boşluk insanı yoruyor ve insan sadece kendisine odaklanıyor üstelik olumsuzluklar yaratıyor. anksiyete okb fobi, depresyon diye birşey yoktur. insan bir enerji kütlesidir, düşünceler de enerjidir. frekansımızı yükseltmek zorundayız, bunun yolu da sevgidir. ne kadar az seversek o kadar mutsuz oluruz. en kötü anımda bile balkonuma konan kuşları besliyorum. basit küçük sevgiler yaratarak sevmeyi öğrenebiliriz. ben sevgiyim mantrasıyla meditasyon yapmanızı öneririm.

Son düzenleme: 25 Şubat 2018
  5. Tam bütün cevapları bulduğunu düşünürsün, sorular değişir. :)
    O yüzden bırak gitsin..
    Yaşın kaç. Ben de 30 yaşıma vardığımda ancak kavradım bunu..

6. solariss

solariss Yeni Üye

Geç kalmışlık hissi basıyor bazen, benden erken başlayanları kıskanıyorum içime, mideme bir ağrı bir sıkıntı düşüyor, kendimi düşünemiyorum etrafıma bakmaktan, kendimi kurtarmak yerine aptal safsatalara sarıyorum, bunu hep yapıyorum, ara ara geliyor bu sıkıntı geç kaldım diyorum ama birden gidiyor sonra haylazlığa devam ediyorum kaygılar hep bu şekilde

Sayfayı Paylaş