Arif 216 filmine gittik

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Gün batımı tarafından paylaşıldı.

1. Dostlar. Kuzenimin isteğiyle filme gittik. Ben gene gereksiz bir beklentiye girmişim demekki: hayalkırıklığı.. Yerli filmlerde gene hiçbirşey yok.
    Filmin en güzel sahnesi sadece, yılbaşı akşamı tv8'de verilen "ustapriva" sahnesi Adnan Şenses roman havası oynamaları yani... O kadar...

Önceki filmlerine göndermeler var(ne gerek varsa) bolca sinkaflı küfür var. Sosyal medya capslerini takip edenleri anlayacağı bir espri var.
    Biraz güldük birazcık eğlendik ama film izledik gibi gelmedi bana. sanki arkadaş oyuncular arasında yapılmış eğlencelik bir oyun olduğunu sürekli hissettiriyor. Ayrıca araya bir sürü bariz reklam almış. Hayretlik birşey
    Resmen reklamlara skeçler uydurmuş yaw
    Bi kameraya konuşması eksik. Ama ben kameraya bakıp konuşuyormuş gibi hissettim

2. Hiç turk filmlerine gitmem.çünkü yapamiyorlar gerçekten. Yabanci film dizi izlerim genelde.

Tekil kişi ve Gün batımı bunu beğendi.
  3. Türk filmini televizyona verilince izleyecen... :)
    Bana kalsa vincent van gogh'a giderdim de işte tek başına gidilmiyor.Benim kuzen de tam türk malı. tv'de o tip şeyler zaten 24 saat çıkıyor

4. Ben bu aralar Çukur dizisiyle Sakarya Fırat dizisini izliyorum yalan yok. Yerli dizi izlemiyorum diyemem. Mis gibi televizyon aç izle. Tv'nin de hakkını fazla yemiyelim :)

Hadi Arif'e de ayıp olmasın: Zeki Müren'i canlandıran oyuncu iyiydi zeki müren güzeldi :D

5. :)) belki de annem soğuttu bizi turk dizilerinden. Haftanin 7 günü de dizi günleri var.tv yi 2 ayda bir görürüm. Genelde odamda bilgisayarımda takilirim. Sinemayı cok severim. Sinemia üyeligim dahi var. Kiz arkadaşda yok mecbur tek gidiyorum sinemaya, bence tek başına da zevkli.:) sürekli gittiğim den dolayı veznedeki kiz yazılıyor lakin bakalim hehe. Türk filmlerin den mahsun Kırmızıgül filmleri izledim hoşuma gitti.önyargılı da olmamak lazım.

Gün batımı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş