Annem ile teyzemin kızı kavga etti psikolojim alt üst oldu

Konu, 'Yetişkinlik Psikolojisi' kısmında Selen Aktaş tarafından paylaşıldı.

1. Selen Aktaş

Selen Aktaş Yeni Üye

Direk konuya gireyim. Annem boşandı babamdan aldatıldığı için annem onları aklına getirdikçe ağlıyor ve 3 kardeşiz 2 kız 1 erkek hepimize nafaka ödemesi gerekirken ödemiyor annem dava açtı dava hala sürüyor anneannemin kartlarıyla geçiniyoruz maddi sıkıntımız var açıkçası. Bir de teyzemin kızı var asıl mesele o zaten. Annem 35 teyzemin kızıda 24 yaşında teyzemin kızıyla çok iyi anlaşır annem ona oda ona çok güvenir ve teyzemin kızı ne zaman annesiyle kavga etse bizde kalır 4-5 gün, haftanın 1 günü mutlaka gelir bize yani. Fakat annem onun artık gelmemesini istedi çünkü faydası yok zararı var anneme yemek yaptırıyor sofrayı toplamamıza yardım etmiyor annemin odasında yatıyor annem salonda yatmak zorunda kalıyor vb. gibi durumlar olduğu için annem kalmasını istemiyor ve gün gece teyzemin kızı gece 12'de çıktı sabah 9'da bize geldi o saate kadar sevgilisiylemiş anneme geldi oda annem kızar abla sende kalayım bu gün dedi annemde istemedi o yüzden araları açıldı anneme sosyal medyadan küfür etmiş ağıza alınmıycak küfürler hemde görünce şok oldum bende sinirlendim hesabını kapattırdım onun anneme söyleyince 1 saat geçti o küfürleri ettiğini görünce ağlamaya başladı artık annemin ağlamasına dayanamıyorum çok zor günler geçiriyor onu ağlarken görmek istemiyorum artık o ağladıkça bende ağlıyorum psikolojim alt üst oldu kısacası hayatımdan soğmaya başladım tavsiyeleriniz varmı bana ne yapmam lazım ?

2. gözyaşı

gözyaşı Aktif Üye

Bu kadar önemsemenizi anlayamadım.

3. feyza macit

feyza macit Yeni Üye

Gerçekten de neden bu kadar önemsediniz ki?

4. gözyaşı

gözyaşı Aktif Üye

Tahminime göre maddi sıkıntı yaratacak bir duruma sebep olacağı kaygısı olabilir. Anneanneyi etki altına alıp maaş kartlarını vermesini engelleyecektir vs. belki.
    Allah kolayliklar versin.
    Herkesin rızkı Allahtan

Sayfayı Paylaş