Akineton yardım

Konu, 'Bireysel Psikolojik Danışma' kısmında Berk ÜSTÜNEL tarafından paylaşıldı.

1. Berk ÜSTÜNEL

Berk ÜSTÜNEL Yeni Üye

İlk başlarda saçma sapan daha sonra dozları sağlık bakanlığının hastalara tavsiyelerine uygun olarak günde 1-2 tablete düşürüp 2 yıldır kullandığım Akineton ilacını artık kendime yazdırmak istiyorum. İlaç yeşil reçete ve bir kaç kez normal doktorlara gittiğimde yazdırmak istediğimde vermemişlerdi. Evet bu ilaç benim ilacımdır ve ben psikolojik bir hastayım. Akinetonu kullanmadan önce yıllarca bir çok anti-depresan ve bir çok farklı ilaçlar denedim ama beni iyileştiren ve iyi yapan bu ilaç oldu. 19-20 li yaşlarımda kullanmaya başladım, ilaç yeşil reçetedir. Farklı yollardan temin ediyordum ve artık etmiyorum. Kullanmadığım içinse yeniden hastalığım ve kasılmalarım başladı. Doktorlara söyleyince direk yazmıyorlar ama bu ilacın yazdırılmasında kolaylık sağlayabilecek daha doğrusu bana yardım edebilecek birisini arıyorum. Türkiye hangi şehir olursa olsun o doktora giderim ve ayrıca kullanımıma uygun olup olmadığı yönden gerekli testleri de yaptırırım. Eminim ki pozitif çıkacak. Yardıma ihtiyacım var, geri bildirimlerinizi bekliyor olacağım

Son düzenleme: 17 Ağustos 2015
  2. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

Daha önce bu ilacı alırken koydukları tanı neydi?

3. Berk ÜSTÜNEL

Berk ÜSTÜNEL Yeni Üye

İlaç şahsıma yazılı değil ama yurtdışında alınabilirlik reçetem var. Bu Türkiye de etkisi olur mu bilemem, Ben farklı yollardan temin edebiliyordum. Konulan tanı depresyon, spesifik bozukluk..

4. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

Ama doğru bi davranış olmaz o şekilde. bağımlılık yapmış anlaşılan. Tekrar doktora görünsen?

5. Berk ÜSTÜNEL

Berk ÜSTÜNEL Yeni Üye

Tabikide. Önerebileceğiniz doktor var mı? Ücretli, ücretsiz..

6. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

Doktor önermiyorum bi çok olaydan sonra.

7. Berk ÜSTÜNEL

Berk ÜSTÜNEL Yeni Üye

Öyleyse işlevlerime devam.. teşekkürler

Sayfayı Paylaş