Şirin kediler

Konu, 'Resimler' kısmında sebepsiz tarafından paylaşıldı.

1. sebepsiz

sebepsiz Üye

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

parvina bunu beğendi.
  2. sebepsiz

sebepsiz Üye

Çok seviyorum ben bunları ya baktıkça huzur buluyorum..

parvina bunu beğendi.
  3. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

en korktuğum hayvanlardan biri bu. resimde güzel de gerçekte olumsuz. yıllar evvel bi kedim vardı. uyurken gelir suratımı yalardı. korkudan nasıl uyanırdım çok kötü bi durum.

4. sebepsiz

sebepsiz Üye

Korkulur mu hiç bu şirin şeylerden. Korkan arkadaşlarımı hiç anlamamışımdır daha doğrusu ben çok sevdiğim için anlayamamışımdır. Bence kendini sevdirmeyi çok iyi bilen zeki bir hayvan :)

parvina bunu beğendi.
  5. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

uyanıkken sırnaşıyo kendini sevdiriyo da geceleri kapatmak lazım bi odaya. yoksa çok sakıncalı

6. sebepsiz

sebepsiz Üye

Ben evde besleyemem zaten. Çok sevmeme rağmen hayalimi ilerde bahçeli evim olursa ona saklıyorum. Şu an sadece bi kaplumbağam var ona bakabiliyorum :)

7. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

bi sürü ortak yanımız var :p
    geçen pet shop da balık bakıyorum. kaplumbağa da var. dedim içimden bu hayvanı nası besliyolar.
    ne ötüyo kulağa güzel geliyo, ne yüzüyo, ne görünüşü güzel, hareket bile etmiyo. demekki sevenler var.

parvina bunu beğendi.
  8. sebepsiz

sebepsiz Üye

Aslında haklısın..:) ufacık bi yemi var onu yiyor. Arada konuşuyorum onunla kafasını kaldırıp beni dinlediğini düşünüyorum. Ve kabuğunu fırça ile temzilerken çok sevindiğini hissediyorum :)

9. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

başka hayvanlar beslesene. hüsn-ü zannından ziyade direk davranış görürsün. balık besle mesela. kuş falan.
    hamster var sonra :confused:

10. sebepsiz

sebepsiz Üye

Malesef :) tatillerde o hayvanları ne yapacağım peki? Hadi kaplumbağa küçük nereye gidersem götürüyorum..

11. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

benim 2 tane büyük balığım vardı. bi yere giderken poşete koyar onları da götürürdüm.
    Şehirlerarası otobüste kucağında 2 büyük balıkla gezen biri her zaman insanlarda gülümsemeye neden oluyordu. bende kendimi iyi hissediyordum.

12. sebepsiz

sebepsiz Üye

:) ben de kaplumbağamı bi kavanoza koyuyorum kavanozun kapağını deliyorum hava alsın diye..Bana da elindeki nedir diye garip garip bakanlar oluyor :) Hatta teyzenin biri "Kizum nedur onun içindeki hiç yere da koymayisun oni altın mi var onda" diye takılmıştı. Karadenizli teyzeye sevgiler :)

13. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

Hemşerim ne de olsa zeki kadınmış

14. sebepsiz

sebepsiz Üye

Hmm ne güzel ben de anne tarafından karadenizli sayilurum daa...

15. Psikolik

Psikolik Mal Sahibi

Ne güzel ne güzel. Karadenize ayağını sokan herkes hemşerimiz sayılır

Sayfayı Paylaş