İnsanlar neden böyle

Konu, 'İnsan İlişkileri' kısmında Ulsen ulsengeyma tarafından paylaşıldı.

1. İnsanlar neden böyleler coğu insan düşünmeden konuşuyor herkes kendinden acizi eziyor kusurunu birbirinin yüzüne vuruyor acımadan öylesin böylesin diyor insanlarin coğunda empati yok güzelsen güzel zayıfsan zayıf çirkinsen cirkin sişmansan şismansın diye yüzune vurmak zorundalar insanlarsan cok soğudum bilmiyorum insanlar insan sevgisini söküp aldılar benden ....

2. Belkide insan degiller artık. İnsan kavrami cok derin, herkes insan olamıyor. Ama bence zayıf geçmişinde horlanan bir takim insan böyle yapar çünkü kendinden aşağıda birini görmek onu mutlu eder çünkü kendini yuksek görür.

Ulsen ulsengeyma bunu beğendi.
  3. Insan göremiyorum yok bence....

4. Ahmet San

Ahmet San Yeni Üye

İnsan veya dünya denilen hastalıklı fikri unutun, onların hepsi çöplüktür. Öz'ünüzdeki gerçeği bilin yeter.

5. Legolas

Legolas Moderatör

Maalesef bu da hayatın bir gerçeği. Herkes birbirini hoş karşılamayacak, saygı göstermeyecek, empati de kurmayacak. İnsanların yetiştiği sosyal ortam, yaşantılar ve beyinsel aktiviteleri bunda etkili. Sizin göstermiş olduğunuz doğru bir davranış bir başkası için yanlış olabiliyor. Ve maalesef o beklediğimiz sıcaklığı göremeyeceğiz çoğu insanda. Çoğu zaman aksi davranışlar. Bu noktada da alay etme konusunda ben yaşadığım deneyimlerden yola çıkarak kendinizle barışık olmanızı öneririm.

6. Kendimi oldugum gibi kabul ediyorum zaten ama bazi beyinsiz alaycilar var engelli insanlarla bile dalga geciyorlar

7. ronsard

ronsard Yeni Üye

insan kötü bir canlıdır.HAYVANLARIN KAFALARINI KESİP ET YER.ilginçtir lokantada et yerken bir yandan da merhametten bahseder.düşene tekme vurur.bencildir çıkarcıdır yalakadır güçlünün yanındadır çoğu kez....hatta insanların hepsi başkalarının acılarına bakıp haline şükreder, onu bırak bazıları başkalarının acılarına sevinir.ezilmemek için başkasının ezilmesine göz yumar.kısacası insan çiğ süt emmiştir.ama insanın içinde iyilik de vardır.melek ve şeytan insanın içindedir.insanlarla mesafeli olmak iyilere iyi kötülere kötü olmak en doğrusu.

8. ronsard

ronsard Yeni Üye

kötü insan yoktur deneyim vardır.suçlama,, deneyimin neresinde diye sor.o dediğin insan müsveddeleri deneyim yaşamadıkları için olgunlaşmamışlardır ondan öyledirler.acı çeksinler de gör nasıl olgunlaşıyorlar.

Son düzenleme: 10 Ocak 2018
  9. Herkez ettiğini bulacak birgün dünyada bile...

ronsard bunu beğendi.
  10. ronsard

ronsard Yeni Üye

umarım.

Sayfayı Paylaş