Çok zor durumdayim

Konu, 'Yetişkinlik Psikolojisi' kısmında Mehmet gunendi tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet gunendi

Mehmet gunendi Yeni Üye

Mrb
    23 yasindayim cok kotu seyler yasadim ve bu yasadigim seyler beni yok etti piskolojim altüst
    eski televizyonlar acilirkenki ciz sesi vardirya son iki senedir surekli kafamda bu sesi cekiyorum sadece ses olsa keske .asiri derece unutkanlik(düşündüğüm şeyi bile unutuyorum),düsünmeden konusma,aşırı derecede halsizlik,kafamda titreme,sürekli sinirlilik,sürekli kendime kızmam, 4 senedir mutlu oldugum bir an yok,aşırı takıntılıyim,herzaman gergin gözüküyorum ve ben bu durumdan artik bıktim piskiyatriye,terapistlere,piskologlara çok yere gittim ama derdime bi çare bulamadım artik dayanma gücüm kalmadı ölümden deilde ahiretten korkumdan bu saçmaliga bi sonda veremiyorum sizden istegim bu konuda harbi işi bilen bi doktor önermeniz tskkur ederim simdiden

Sglmz bunu beğendi.
  2. Öncelikle merhaba. Herkesin durumu kendince kötüdür bende psikolojik sorunlar yaşıyorum zamanında tedbir almadım kahrını çekiyorum şimdi. Bunu ilk defa senden duydum sende gördüm elektrik çarpması gibi bişeymi? Ve ben ssk nın psikiyatrilerine gidiyordum bu hafta özele gidicem çok iyi iki doktor var onlara gözükecem. Sen ilk baştan başla korkularını bir kagıda yaz yüzleş korkularınla kaygı bozuklugu unutkanlık yapar da bu kadar yapmaz sana ne teşhis konuldu ? Doktora gitmeyi dusunuyosan eger once arastır sonra tel den bi ara konus bak bakalım seni anlıyormu ilgili alakalımı ona göre git kafadan doktora gitme saglam bi doktor olsun onla devam et... İlac kullandıgım için şuan sıkıntılıyım o yüzden pek tavsiye veremiyorum ama kendimi iyi hissettigimde daha iyi tavsiyeler verebilirim

Mehmet gunendi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş